Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Kalender en uitslagen belofteploeg

Van elk van de gespeelde wedstrijden kan een verslag gelezen worden op de specifieke bladzijde met wedstrijdverslagen, maar ook de webstek van KSV Cercle Brugge.  Selecteer de gewenste wedstrijd en klik aan.

DATUM
UUR
WEDSTRIJD
UITSLAG
03/09/10
20/09/10*
19.30
20.00
 zvv Dumpi Mart - Tempo Team Sijsele
 Vosseslag - zvv Dumpi Mart Cercle
 4 - 8
 2 - 2
01/10/10
20.00
 zvv Dumpi Mart - De Smash Blankenberge
 6 - 6
08/10/10
19.30
 zvv Dumpi Mart Cercle - Electro Raes Heist
 4 - 7
15/10/10
19.30
 Dumpi Mart - Juwelen Coens Middelkerke
11 - 9
22/10/10
21.00
 Dynamo Damme - zvv Dumpi Mart Cercle
 7 - 4
05/11/10
20.30
 Rapid Boys Beernem - Dumpi Mart Cercle
 5 - 4
12/11/10
20.30
 Eendracht Beverhout - zvv Dumpi Mart
2 - 4
19/11/10
19.30
 zvv Dumpi Mart - ISC De Zwaan Aartrijke
5 - 1
26/11/10
21.00
 zvc Riccordi De Haan - zvv Dumpi Mart
9 - 2
03/12/10
21.30
 VKR Ingelmunster - zvv Dumpi Mart Cercle
 5 - 5
10/12/10
20.00
 Brasserie Blankenberge - zvv Dumpi Mart
 6 - 4
17/12/10
19.30
 zvv Dumpi Mart - zvc Strubbe Damme
 2 - 2
14/01/11
22.00
 Tempo Team Sijsele - zvv Dumpi Mart
4 - 1
21/01/11
19.30
 Dumpi Mart Cercle - Rapid Boys Beernem
3 - 2
24/01/11*
21.00
 De Smash Blankenberge - zvv Dumpi Mart
7 - 5
04/02/11
19.30
 zvv Dumpi Mart Cercle - Vosseslag
3 - 3
18/02/11
19.30
 zvv Dumpi Mart - VKR Ingelmunster
4 - 7
21/02/11*
21.00
 Juwelen Coens Middelkerke - Dumpi Mart
5 - 7
04/03/11
19.30
 zvv Dumpi Mart - Dynamo Damme
8 - 5
14/03/11*
25/03/11
20.00
19.30
 Electro Raes Heist - zvv Dumpi Mart Cercle
 zvv Dumpi Mart - Riccordi De Haan
4 - 8
2 - 5
01/04/11
19.30
 zvv Dumpi Mart - Brasserie Blankenberge
5 - 5
08/04/11
19.30
 zvv Dumpi Mart - Eendracht Beverhout
12 - 5
15/04/11 21.00  ISC De Zwaan Aartrijke - zvv Dumpi Mart 7 - 6
29/04/11
21.00
 Strubbe Damme - zvv Dumpi Mart Cercle
4 - 4
 * op maandag      

Rangschikking Belofteploeg

 op datum van 30 april 2011:

1.
  VKR INGELMUNSTER
26
19 - 4 - 3
127 - 86
44
2.
  Jong Tempo Team SIJSELE
26
14 - 6 - 6
103 - 76
34
3.
  Brasseur BLANKENBERGE
26
12 - 7 - 7
124-110
31
4.
  Riccordi DE HAAN
26
12- 8 - 6
137-116
30
5.
  Smash BLANKENBERGE
26
12-10 - 4
117-116
28
6.
  Dynamo DAMME
26
11- 9 - 6
137-111
28
7.
  Electro Raes HEIST
26
11-10- 5
124-124
27
8.
  Vosseslag DE HAAN
26
11-11- 4
95 -103
26
9.
  DUMPI MART CERCLE
26
8 -11- 7
125-123
23
10.
  zvc Strubbe DAMME
26
7 -10- 9
92-105
23
11.
  Rapid Boys BEERNEM
26
9 -14- 3
122-123
21
12.
  ISC De Zwaan AARTRIJKE
26
8 -15- 3
131-158
19
13.
  Eendracht BEVERHOUT
26
7 -16- 3
89 -119
17
14.
  Juw. Coens MIDDELKERKE
26
7 -17- 3
109-153
16