Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Kalender Vlaams Kampioenschap 2011/2012

DATUM
uur
WEDSTRIJD
UITSLAG
 
 
 
 
2.09.11
20.00u
zvv CERCLE

-    DP DENDERMONDE

-
 1
9.09.11
22.00u
Kanaries BEERSEL

-    zvv CERCLE

-
 6 
16.09.11
20.00u
zvv CERCLE

-    Welkom SOMBEKE

-
 6
30.09.11
22.00u
Argos Sint-GILLES

-    zvv CERCLE

-
 2
14.10.11
21.30u
VKR  INGELMUNSTER

-    zvv CERCLE

-
 5
21.10.11
20.00u
zvv CERCLE

-    Sporthal TERNAT

-
 3
28.10.11
22.00u
E.S. TEMSE

-    zvv CERCLE

-
 1 
4.11.11
21.30u
Rapid BEERNEM

-    zvv CERCLE

-
12 
18.11.11
20.00u
zvv CERCLE

-    Moratex LEBBEKE

-
 2
25.11.11
22.00u
Carrier GISTEL

-    zvv CERCLE

-
 2
2.12.11
20.00u
Victory BLANKENBERGE

-    zvv CERCLE

-
 2
9.12.11
20.00u
zvv CERCLE

-    Kadoken HAMME

-
 5
16.12.11
20.00u
zvv CERCLE

-    Phoenix HAMME

alg. 
-
 ff
6.01.12
20.00u
zvv CERCLE

-    Kanaries BEERSEL

-
 2
13.01.12
22.00u
DP DENDERMONDE

-    zvv CERCLE

-
 8
20.01.12
20.00u
zvv CERCLE

-    E.S. TEMSE

-
 5
25.01.12
22.00u
Welkom SOMBEKE

-    zvv CERCLE

-
 5
13.04.12
21.00u
zvv CERCLE

-    Rapid BEERNEM

-
 2
17.02.12
20.00u
zvv CERCLE

-    Victory BLANKENBERGE

-
 0
2.03.12
22.00u
Sporthal TERNAT

-    zvv CERCLE

-
 6
4.05.12
22.00u
zvv CERCLE

-    VKR  INGELMUNSTER

-
 5
16.03.12
22.00u
Moratex LEBBEKE

-    zvv CERCLE

-
 4
23.03.12
20.00u
zvv CERCLE

-    Argos Sint-GILLES

-
 8
30.03.12
21.30u
Phoenix HOBOKEN

-    zvv CERCLE

alg. 
-
 ff
6.04.12
20.00u
zvv CERCLE

-    Carrier GISTEL

-
 3
20.04.12
22.15u
Kadoken HAMME

-    zvv CERCLE

-
 1

Rangschikking

 Rangschikking op datum van 20 oktober 2011

1.

Sporthal TERNAT

4

4

0

0

20

-

10

8

2.

Etoile Sport TEMSE

5

4

1

0

33

-

19

8

3.

Wittekes RODE

3

3

0

0

24

-

5

6

4.

Vict. BLANKENBERGE

4

3

1

0

37

-

11

6

5.

Arg. ST-GILLIS-WAAS

4

3

1

0

25

-

11

6

6.

Moratex LEBBEKE

5

3

2

0

20

-

23

6

7.

Welkom SOMBEKE

5

2

2

1

23

-

24

5

8.

CERCLE BRUGGE

5

2

3

0

24

-

22

4

9.

Lions BELSELE

4

1

2

1

12

-

28

3

10.

J.T.T. SIJSELE

4

0

3

1

11

-

19

1

11.

Rapid Subs BEERNEM

4

0

3

1

7

-

22

1

12.

DS STASEGEM ‘12

3

0

3

0

7

-

20

0

13.

Kosova ST-NIKLAAS

4

0

4

0

8

-

37

0