Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Prov. Kamp. 2016/2017 (DUMPI)

KALENDER ZVV CERCLE - DUMPI MART 2016/2017
DATUM UUR WEDSTRIJD UITSLAG
2/09/2016     vrij        
9/09/2016     vrij        
16/09/2016 19.00  DUMPI MART - Victory BLANKENBERGE 1 - 12
23/09/2016 21.30  Ver ASSEBROEKE - DUMPI MART 8 -   2
30/09/2016 19.00  DUMPI MART - Bulcke-Boone DAMME 5 - 10
7/10/2016 22.00  Tempo Team SIJSELE - DUMPI MART 2 -   0
14/10/2016 19.00  DUMPI MART - DP VARSENARE 0 - 16
21/10/2016 21.00  Bal Populair DE HAAN - DUMPI MART 1 -   5
28/10/2016 19.00  DUMPI MART - R. Young Stars BEERNEM 2 -   2
4/11/2016     vrij        
11/11/2016     vrij        
18/11/2016 20.00  Circ. BLANKENBERGE - DUMPI MART 13 -   5
25/11/2016 19.00  DUMPI MART - Carrier GISTEL 2 -   9
wo 30/11 21.05  't Pomptje LEFFINGE - DUMPI MART 4 -   3
9/12/2016 19.00  DUMPI MART - Stylux MOERKERKE 3 -   6
16/12/2016 22.30  R. DB 04 BEERNEM - DUMPI MART 4 -   6
23/12/2016 19.00  DUMPI MART - Rapid '99 BEERNEM 4 -   6
30/12/2016     vrij        
6/01/2017 19.00  DUMPI MART - zvc VER ASSEBROEKE 2 -   5
13/01/2017     vrij        
20/01/2017 20.30  Young Stars BEERNEM - DUMPI MART 12 -   3
27/01/2017 20.00  Victory BLANKENBERGE - DUMPI MART 6 -   3
3/02/2017 19.00  DUMPI MART - Bal Populair DE HAAN 4 -   2
10/02/2017     vrij        
17/02/2017 19.00  DUMPI MART - Tempo Team SIJSELE 1 -   2
24/02/2017 21.00  Bulcke-Boone DAMME vrij DUMPI MART 7 -   4
3/03/2017 21.30  Rapid 99 BEERNEM - DUMPI MART   -  
10/03/2017     vrij        
17/03/2017     vrij        
ma 20/03 20.15  Carrier GISTEL - DUMPI MART 12 -   0
31/03/2017 19.00  DUMPI MART - Rapid DB 04 BEERNEM 5 -   7
ma 3/04 19.00  DP VARSENARE - DUMPI MART   -  
14/04/2017 19.00  DUMPI MART - Circosia BLANKENBERGE   -  
21/04/2017     vrij        
28/04/2017 19.00  DUMPI MART - 't Pomptje LEFFINGE   -  

RANGSCHIKKING DUMPI MART
na de speeldag van 31 maart

1.  Victory BLANKENBERGE 25 17 5 3 159 -  86   37
2.  Carrier GISTEL 23 15 7 1 120 -  77   31
3.  Styllux MOERKERKE 24 12 6 6 118 -  89   30
4.  VER-ASSEBROEKE 22 13 6 3 108 -  67   29
5.  't Pomptje LEFFINGE 22 13 6 3 90 -  54   29
6.  Circosia BLANKENBERGE 24 12 7 5 110 -  94   27
7.  Tempo Team SIJSELE 23 12 8 3 67 -  59   27
8.  Bal Populair DE HAAN 22 11 10 1 82 -  96   23
9.  DP VARSENARE 23 10 10 3 127 - 142   23
10.  Young Stars BEERNEM 22 9 9 4 98 -  91   22
11.  Boone-Bulcke DAMME 22 6 12 4 86 - 103   16
12.  Rapid DB 04 BEERNEM 23 4 17 2 103 - 171   10
13.  Rapid '99 BEERNEM 23 3 17 3 64 - 143     8
14.  ​DUMPI MART CERCLE 22 2 19 1 60 - 150     5